| Danjel a întrebat:

Salutare! Recent am baut niste suc pentru ca imi era sete, am observat ca era greu de inghitit dupa cateva momente in timp ce inghiteam am simtit o durere mare in piept. Se poate sa se intample ceva pe viitor? Scuze daca intrebarea este proasta, vreau doar sa stiu.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cand iti este sete bea APA, fiindca sucul iti produce sete si mai mare fiind dulce.
Durerea in piept poate fii de la: oboseala, de la un stomac incarcat, de la aciditate samd.

| sierra1 a răspuns:

"Se poate sa se intample ceva pe viitor? Scuze daca intrebarea este proasta"

nu intrebarea e proastă dar pe viitor cine știe ce s-ar mai putea intreba

| Hyperion7 a răspuns:

Nu,posibil sa fi înghițit rău

| sammie a răspuns:

Nu, dar se poate intampla daca era sucul rece sau daca aveai ceva probleme la gat, poate il aveai iritat putin.