| almaz a întrebat:

Salutare, spuneti-mi va rog in cit timp trece rosata de la ochi? M-am lovit la ochi si mi-o cramat un vas sangvin, si acuma zona alba a ochiului e rosa din partea stinga...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mihalache_Iulia_Gabriela_2000 a răspuns:

Poti sa te duci la un doctor pentru ca este grav, si iti poate reveni mai greu sa mai încet, depinde cat de gravă este lovitura.
Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

2-3 zile sau chiar o saptamana.

| alexandrualind a răspuns:

In cateva zile

| AlessiaStefan14 a răspuns:

Cred ca mai bine intrebi un medic. Asa poate nu iti trece ochiul cu fiecare crema sau asa. Trebuie recomandat numai de un doctor.
Funda?