| euAdelina a întrebat:

Salutare!
Sunt fata am 14 ani, un metru si 59 centimetri si am 55 de kilograme. Cei care ma cunosc foarte bine adica prieteni si rudele zic ca nu sunt grasa dar eu ma simt foarte grasa.
Ma abtin foarte mult de la mincare, nu maninc nici seara doar foarte rar fug aproape in fiecare zi dar tot nu slabesc mare lucru.
Eu sunt mai grasa la picioare adica am picioarele mari si de asta poate ma simt mai grasa, dati-mi va rog niste idei de exercitii fizice ca sa fac ca sa slabesc si la picioare si nu stiti de ce ma ingras la picioare si nu la burta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Grasa nu esti dar nici slaba, esti bine

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru virsta ta esti cam la limita, dar nu grasa. Si, zi merci ca nu te ingrasi la burta! Fericito! Nici nu stii ce inseamna asta.

| ciubaclaudia a răspuns:

Nu esti grasa uni oameni isi depun grasimile obtinute din alimente pe picioare si acum in legatura cu burta e normal toti avem putina burta deci nu iti mai face griji ca esti bine asa cum esti acuma.....doar trebuie sa ai grija sa nu mai iei proporti

| Alice23 a răspuns (pentru ciubaclaudia):

Numai Bianca Dragusanu nu mai are pe burta. thinking De fapt aia nu mai are nicaieri laughing