| aimullah123 a întrebat:

Am baut intr-o seara putin vin si multa cola, m-am mas..rbat de paste 5 ori in ziua aceea si cand m-am pus in pat sa ma culc aveam palpitatii mari, stare de voma, o frica, eram agitat. Am fost la medic si mi-a dat ceva pentru ficat, ceva pentru greata si inca ceva. Au trecut 3 zile de cand iau astea si azi am mai avut probleme chiar daca am mancat numai supa si niste cipsuri mai spre seara. Am stat la calculator si dupa ceva timp m-am culcat. M-am trezit dupa 2-3 ore si aveam o stare asa de frica pentru ca imi batea inima mai tare, greata. Am stat putin in pat sa ma calmez cam 20-30 de minute. Am luat ceva de greata si m-am pus putin la calculator. Dupa scurt timp simteam o durere in frunte si deasupra ochiului drept. Ceea ce vreau sa va intreb este daca ati avut si voi asa ceva, daca aveti idee ce ar putea fi si de care medic credeti ca tine problema mea? Ca eu ma gandesc ca poate fi si ceva emotional sau ceva de la calculator dar nu stiu sigur.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Voma,intepaturi in piept, simti ca inima bate puternic, si eu la fel de vina e coca cola

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

De vină e viața

| ziptrack a răspuns:

Probabil ca ti-ai epuizat mai toate resursele masturbandu-te...in special potasiu, acel mineral super important pentru inima.

Inceteaza sa te mai masturbezi pentu ca iti distrugi corpul indiferent ce spun medicii sau oamenii neinformati, nu mai consuma nimic acid si mananca cat mai multi cartofi copti cu tot cu coaja si mancare gatita cu multe radacinoase ca sa-ti refaci resursele de minerale in special potasiu.