| M1hai a întrebat:

Salutare TPU am o problema, ieri am facut treaba, am ridicat niste bolovani grei, si ma doare bratul drept doarte tare, muschulatura, de ce? cand incerc sa il misc tot ma doare sad ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Ai făcut o febră musculară, trece de la sine.
Te pup!

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Posibil sa fi facut febra musculara care trece de la sine dar daca durerea persista du-te la medic

evenso
| evenso a răspuns:

Inseamna ca ai febra musculara.

Citeste aici ce poti face in acest caz:

http://www.gandul.info/sport-miscare/cum-scapam-de-febra-musculara-4752794

| MrAnderson a răspuns:

Pai...s-ar putea sa ai o febra musculara, care pana maine iti trece, sau in cel mai rau caz, o intindere.
Daca incepe sa se umfle, pune niste gheata, ceva.