| AdamJensen a întrebat:

Salutare TPU am si eu o intrebare pentru fumatorii care s-au lasat de fumat: Cum ati reusit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| presus a răspuns:

Salut! Pai, iti dau un exemplu. eu am un prieten care mi-a zis intr-o zi "de maine ma las de fumat". nu a facut nimic special. A avut ambitie!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie să fii ambiţios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar mai sunt şi acei plasturi cu nicotină. Se găsesc in farmacie şi am auzit că ajută.

Răspuns utilizator avertizat
| Kiniee a răspuns:

Trebuie in primul rand ambitie! Si sincer nu merge cu tot felul de lucruri de la farmacie pe care cu siguranta vei arunca banii degeaba! Eu am zis "Nu mai fumez" si de vreo 4-5 luni nu m-am mai atins de tigara, recunosc ca am avut intetia sa mai aprind una. dar am zis ca de ce sa imi fac rau cu mana mea :* Succes! Funda?