| pWd a întrebat:

astazi as vrea sa imi recomandati ceva.
imi puteti spune un aliment care nu are prea multe calorii si ceva mai multe proteine? multumec

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mrme a răspuns:

Ce iti scriu acum este dintr-o carte : Ton=226Kcal; 22 Proteine; 16 Lipide Rosii= 17Kcal; 1Proteine; 3Glucide Carne de vita=92Kcal; 21 Proteine; 1Lipide Lapte nedegresat =63Kcal; 3 Proteine, Piersici =30Kcal; 1 Proteine Capsuni= 29 Kcal; 1 Proteine. Am selectat doar cele care contin putine Kcal fata de restul.

1 răspuns: