| Alin4uuu a întrebat:

Salutare TPU, azi mi-a facut cineva o injectie intramusculara si fara sa vrea mia atins osul dar cand si-a dat seama de acest lucru a scos imediat seringa, o sa patesc ceva? tin sa mentionez ca nu m-a durut nimica n-am simtit nimic

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| KindduOullie a răspuns:

Nu o sa patesti nimicawinking daca ar fi fost vreo problema cu siguranta tiar fi zis, a scos siringa ca sa nu strapunga osul, dar oricum osul se repara adica se regenereaza cu ajutorul calciului, fierului si magneziuluibig grin

1 răspuns:
| Petrust a răspuns:

Nu ai sa patesti nimic.