| Mus1k a întrebat:

Ce remedii impotriva cosurilor stiti?
Am aproape 14 ani,baiat. Am doar pe frunte.
Leacuri mai babesti,daca se poate big grin fara pastile, creme etc.

Multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| rutanklan a răspuns:

Samanta de nuci.

| MaTrIx8378 a răspuns:

Eu iti recomand un unguent numit Mibazon, o gasesti doar la farmacii veterinare, te dai cu ea timp de 10-14 zile, eu deja am a-4-a zii si 50 % din acnee mi-a cam disparut, cauta pe google mai multe sfaturi despre aceasta crema si sigur te va incuraja pe tine sa o cumperi, asa cum am facut-o si eu happy

| Mus1k explică (pentru MaTrIx8378):

Am spus fara creme, deoarece sunt din Germania si nu voi gasi nimic la farmacie. Multumesc oricum