| Andreiusss a întrebat:

De 2 zile am probleme cu fierea.In fiecare dimineata cand ma trezesc trebuie sa vomit, cel putin trebuie sa ma fortez..Am inceput sa mananc banane si beau multe ceaiuri de menta si musetel..Am 16 ani si nu cred ca ar trebui sa ma duc sa visitez medicul.Voi ce parere aveti? Cam cat dureaza o problema de fiara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Am 16 ani si nu cred ca ar trebui sa ma duc sa visitez medicul.
De ce crezi că nu? Aștepți până te duce cu salvarea?
O problemă medicală durează până o rezolvi.

| Elinelaaaa a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa vizitezi medicul.
Tot ce iti putem spune sunt doar niste presupune, astea fiind nesigure.
E sanatatea ta, ai grija de tine!