| Low72 a întrebat:

Ieri m-am lovit la degetul mare de la piciorul drept,ca mi-am bagat din greseala cu putere piciorul in pamant, si am vrut sa dau sut.Imi puteti recomanda cateva sfaturi, sa imi dispara inflamatia? DAU FUNDA big grin!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Naяutσ a răspuns:

Baga piciorul in frigider laughing

2 răspunsuri:
| Naяutσ a răspuns:

Pune gheata pe el!

| Low72 explică (pentru Naяutσ):

Nu am deloc gheata, ca s-a terminat laughing, nici pungi de gheata, alta recomandare mai ai? big grin

| Naяutσ a răspuns (pentru Low72):

Baga piciorul in frigider laughing