| MrMaloneSV a întrebat:

Salutare tuturor! Am 1.79 m si 72 Kg si 16 ani. As mai vrea sa slabesc macar pana la 65-66. Am facut sala pana de Craciun c-am vreo 4 luni. Iar Sambata vreau sa ma reapuc, imi puteti spune niste exercitii pentru slabit. In cat timp credeti ca pot da 8 kg... reusesc pana in vara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| scorpiaX a răspuns:

Da, poti da jos 8 kg pana in vara. daca esti baiat esti "perfect" nici prea slab nici prea gras dar daca esti fata incearca niste abdomene, genofletiuni etc.

1 răspuns:
| Trandafir_Radu_1980 a răspuns:

Salut! Gasesti informatii complete despre slabire pe Sportaholic www.sportaholic.ro