| Snnip a întrebat:

Salutare tuturor, știu ca nu ar trebui sa pun întrebarea asta aici dar vreau sa știu la ce sa ma aștept înainte sa merg la doctor, de 2 zile a început sa am o durere la nivelul pieptului, mai exact in partea stânga, durerea nu se lasă pe mâna sau nu îmi dau seama pentru moment, e o durere înțepătoare și minuscula dar sâcâitoare și ma doare doar când respir, țin sa precizez ca durerea a început când am băut un energizant și am alergat, pe langa asta sunt și fumător s-ar putea sa fie o afecțiune gravă?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Mirel4412 a răspuns:

Poti sa ai un cos de cumparaturi plin cu diagnostice, daca vrei sa stii, poti muri chiar in momentul asta. Nu stiu cum e viata ta, daca faci sport, cate kg ai, ce alimente consumi. Daca vrei sa cauti pe internet si sa te speri, treaba ta, eu iti zic sa mergi la medic cat mai repede

| Snnip explică (pentru Mirel4412):

Mi-a trecut durerea a doua zi, mulțumesc de ajutor.

Răspuns utilizator avertizat
| outsidethebox a răspuns:

Ar putea fi si o simpla durere intercostala, nu iti bate capul cu asta, faci ce trebuie si nici nu mai ai mult de asteptat.
Multa sanatate si poate ne spui si noua cum a fost!