| FilipEmanuel a întrebat:

Salutare!
Uitati cum sta problema:
Sunt in clasa a10a si am un corp relativ ok. 1, 80-1,85 metrii inaltime, si cu putina grasime pe abdomen si pe picioare.
In clasa a8a eram gras, dar m-am inaltat si am reusit sa slabesc, insa mai am acea grasime pe abdomen si pe picioare care ma deranjeaza. Stiu ca pe ultima 100 de metrii e mult mai greu sa scapi de grasime si am incercat, dar nu reusesc.
Ce pot face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| MgdDroopy a răspuns:

Abdomene și exerciții pentru picioare. Alergare.