| BeHappyOriceArFi a întrebat:

Salutari.
De vreo doua zile ma doare pe undeva pe la mijlocul pieptulu (in centru) dar putin mai in jos, si ma doare foarte tare mai ales dupa ce am trecut de 15 flotari normale si cand respir mai tare.
Nu stiu care o fi cauza.
Poate din cauza ca faceam flotari prea multe si des, dar sincer sa fiu a inceput sa ma doara cam dupa o zi dupa ce faceam flotari pe o bara si m-am pus cu pieptul pe ea 10 dupa cqre am simtit durere dar nu prea am dat importanta.
Va rog din suflet spuneti-mi ce o fi...e cumva febra musculara sau ce, sunt disperat abia fac 15 flotari ca mai multe nu pot findca ma doare tare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Weider a răspuns:

E normal, e febra musculara, trece in 3 zile. Asa se intampla cand lucrezi la un grup muscular, a 2-a zi ai febra, asta inseamna ca ai mai pus un pic de masa musculara. E normal, oamenii care merg la sala, ei mereu au febra musculara. Numai bine.

| ԂǮϞiŚ a răspuns:

Este doar o febra musculara nu mai trebuie sa te fortezi pana iti trece iar dupa aceea potin incerca dar im numar mai mic.