| Deliric95115 a întrebat:

TPU,ma doare foarte tare pieptul de 2 zile, de cand fac vreo 100 de flotari pe zi,se face muschiul, sau febra musculara?laughing

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Muschiul "se face" in perioada de odihna, adica in cele 48 de ore necesare dupa un antrenament.

Si lucreaza pieptul din mai multe unghiuri, nu doar cu flotari, eventual adauga si greutate.

1 răspuns:
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

E febra musculara, dar iti recomand sa iei pauza 2 zile de la facut, apropo, uite aici un program bun pentru piept http://www.youtube.com/watch?v=kIaqbrWBexY&feature=related,si vezi sa faci exercitii 2 zile dupa care o zii iei pauza, funda?