| Jigokunokishi a întrebat:

Salutari, imi puteti recomanda niste ceaiuri, pentru baut, care sa ajute la regenerarea si intretinerea parului? Deja il clatesc cu ceaiuri dupa spalare. Acum vreau sa incep sa-l clatesc cu menta si urzica, dar as vrea si sa beau ceaiuri care sa ajute la fortifiere etc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ceaiul de frunza de nuc ajuta, cu adevarat.
Restul, sunt frectie la picior de lemn.

| Teo29 a răspuns:

Nu ajuta ceaiurile decat foarte putin,

Spala-te doar cu sapun moale de la Hofigal, cumpara-ti ChelStop tot de la firma Hofigal si citeste si respecta instructiunile de folosire. ( le gasesti la plafar )

Asa vei avea un par sanatos, tine-te de tratament pentru minim la 6 luni.

E din plante happy