| eamrle a întrebat:

Salutări prieteni, am 18 ani, am o problemă pe care nu o înțeleg: Acum jumate de an în urmă de fiecare dată când mergeam pe stradă, fiecare fată se uita la mine, iar acum nici una nu se mai uită, poate am vreo boală sau altceva.Vă rog ajutați-mă!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Cred ca, pur si simplu, s-au saturat de mecla ta la care nu au gasit nimic de bagat in seama sau si-au gasit prieten intretimp happy

| eamrle explică (pentru noktambul):

Nu are nimic cu asta, eu sunt la oraș și sunt o mulțime de fete care nu mă cunosc.

| EraserHead a răspuns:

Daca ai avea probabil o boala aia nu se observa. E probabil infatisarea si cosurile.

| eamrle explică (pentru EraserHead):

Știu că e înfățișarea

| eamrle explică:

Problemă cu înfățișarea