| ady960 a întrebat:

Samponul de la gerocossen impotriva caderii parului pentru par gras este bun pentru parul gras da rezultate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CodrutElian1990 a răspuns:

Trebuie sa incerci. Nu pentru toate persoanele cu parul gras are efect acelasi sampon. Intr-un magazin de specialitate gasesti asa ceva.

2 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Oameni buni, inca nu s-a descoperit antidotul caderii parului. Am discutat cu o personalitate care a umblat in China, Japonia si alte tari pentru tratament impotriva caerii parului. Era chel complet.

| ady960 explică (pentru CodrutElian1990):

Imi trebuie un sampon bun sa scap de parul gras

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru ady960):

Trebuie sa incerci. Nu pentru toate persoanele cu parul gras are efect acelasi sampon. Intr-un magazin de specialitate gasesti asa ceva.