| anonim_4396 a întrebat:

Sar in sus in fiecare zi si ma tin de bara atarnat.Am sanse sa ma mai inalt? Am 16 ani 1, 71 64-65kg fac sala dar nu ridic deasupra capului sa apese pe coloana.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Veme a răspuns:

Cand sari in sus, da.

| seedwow16 a răspuns:

Sincer,eu te sustin eu cred ca vei creste mai inalt dar, pentru varsta ta este foarte bun 1.71 si 64-65 kg big grin Ai putea si sa te intinzi sa cresti laughing Funda te rog?

| alexxis0712 a răspuns (pentru seedwow16):

Ma intind in fiecare zi da mi se pare ca-s foarte mic fata de altii in pana mea crying ca vreau sa ma fac masiv sa fac pun muschi pe mine belea da tr sa fiu mai inalt sa arat bine.

| DenisaDeeni a răspuns:

Hei, nu prea cred ca, daca faci acel tip de sport o sa te inalti peste masura, insa ti-as recomanda sa joci baschet te va ajuta sa cresti mai inalt, si la inaltimea ta ti-ar sta bine. happy