| aveam14ani a întrebat:

Săr' mânaa.winking
am un fel de problemă.
am mai mereu mâinile şi picioarele reci.
nu mă deranjază. nu mă doare..nu mă furnică. nu simt nimic. dar după ce mă spăl pe mâini le simt uscate şi crăpate. [aprox. 2-3 ore].
întrebarea: este e ceva neinregula cu mine?
danke. happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MØMÿ a răspuns:

Si eu am cam aceeasi problema ca si tine, dar nu e nimic in neregula. Eu mai mereu am mainile si picioarele reci si cand ma apsl pe maini le simt uscate si crapate. Se poate rezolva cu crema (nivea, dove etc). Pot sa te asigur ca nu e nici o problema. E ceva normal/genetic. happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am mereu mainile reci...laughing si nu stiu de ce.Nu cred ca e vreo problema anume sau o boala ...credca asta depinde de organism.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Este de la circulaţia proastă a sângelui.
Te duci la medic, vezi ce-ţi recomandă.
Te pup!

| DonaldTrump a răspuns:

Ahh a zis Danke sunt mandru de ea si nici nu m-a cunoscut inca.winking

Răspuns utilizator avertizat