| Papusika1Mika a întrebat:

Scuzati categoria insa am nevoie urgent sad
Am miinile si picioarele reci si vinete, stie cineva vreun remediu ceva?! Multumesc frumos sad
Funda neaparat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pare ca ai probleme cu circulatia sangelui.Consulta un medic dar pe moment, incearca sa le incalzesti.Numai bine.

| DraudeS a răspuns:

Buna seara!

Poate a fi ceva trecator sau pe termen lung.
Momentan o frectie la membre inferioare/superioare, vezi cum decurg lucrurile.
Daca nu observi nici un efect, este o problema cu circulatia sangvina si trebuie sa consulti un medic.

Sanatate!

| hhhapciuuu a răspuns:

Probabil e normal, ai sange rece! daca crezi ca ceva nu e in ordine, cea mai buna si mai eficienda metoda este sa deci la un doctor, crede-ma.