| Ion_Geanina_1999 a întrebat:

Se întâmplă ceva dacă nu am băut câteva zile Bilomag forte pentru memorie? Mi-a zis cineva că dacă l-am întrerupt o zi măcar nu-și mai face efectul, dar vreau să aflu din surse mai sigure.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Intreaba medicul daca vrei surse sigure. Tratamentele cu vitamine ma indoiesc ca au ceva daca sunt intrerupte

| minrest a răspuns:

Fii sigura ca nu ai sa te prostesti brusc, dar e pacat de tratament sa nu il faci bine.