| anonim_4396 a întrebat:

Se observa la analize consumul de marijuana?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Dintrebare a răspuns:

Ti se depisteaza substante de genu asta doar daca ti se fac un anumit tip de analizale, speciale

| anonim_4396 explică (pentru Dintrebare):

Asa ma gandeam si eu.

| YoBuDy a răspuns:

Salut,

Se depisteaza la analizele de sange.

Succes,

| Coma21 a răspuns:

Tu ce crezi?laughing

| anonim_4396 explică (pentru Coma21):

Visez si eu, no... laughing

| Coma21 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ia de aici zici saru'mana :)) http://blog.jorjette.ro/thc-in-sange/