| dark1angel a întrebat:

Se poate afla prin analize daca am probleme cu glanda tiroida?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AdelinaC a răspuns:

Da,dar trebuie sa ii spui medicului sa specifice pe trimiterea la analize.

3 răspunsuri:
| Dunaeduard a răspuns:

Sall criss si da poti afla prin analize daca ai problemecu glanda tiroida

| dark1angel explică (pentru Dunaeduard):

Prin analize normale de sange?

| Dunaeduard a răspuns:

Criss cati ani ai?