| anonim_4396 a întrebat:

Se poate amâna medical anul universitar?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O cunostință de-a mea va fi operată la coloană la sfârșitul lunii septembrie și este în anul I și ar dori să- l amâne medical înaintea începerii lui. Deci este posibil așa ceva. Mulțumesc pentru răspunsuri.

| Roliii a răspuns:

Ai putea sa te uiti pe blogul universitatii la date de contact si suna acolo si intereseaza-te

| Mariusflo a răspuns:

Pentru astfel de informaţii poţi lua legătura cu cei de la Universitatea respectivă.

| best1people a răspuns:

Nu stiu acum, dar varul meu a fost operat si nu putea sa se deplaseze la facultate; si era in anul 3, si da a putut dupa ce s-a recuperat sa mearga iar, dar a trebuit sa reia anul 3 de la inceput.