| Bogdan26071999 a întrebat:

Bună! Se poate înghețat anul universitar dacă sunt în ultimul an? E necesar

6 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Normal

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La intrebarea asta ti se poate raspunde sigur doar de la secretariat. Nu stim noi regulile facultatii. De exemplu la mine nu se putea decat inainte de inceperea anului.

| TheStrategist a răspuns:

Da

| meli120 a răspuns:

Trebuie sa ai niste motive bune, mai ales ca e luna Noiembrie deja. Din cate stiu, cererile se aproba mult mai usor inainte sa inceapa un nou an universitar. Incearca si vezi...

| cosmogirl a răspuns:

Da