| anonim_4396 a întrebat:

Se poate ca la o cură de slabire să folosesc laxative? Voi ce părere aveţi? Se poate slăbi cu aşa ceva? Dacă aveţi şi alte metode de slăbire eficientă, nu ezitaţi să îmi spuneţi. Mulţumesc frumos.

ofer fundiţă.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Zazu a răspuns:

Dieta spontana?!

| buzeduulci a răspuns (pentru Zazu):

Da da da... haha

| akta a răspuns:

Dar sa mananci mai putin ce zici?

| buzeduulci a răspuns (pentru akta):

Mananc foarte putin. O data pe zi. Si tot acumulez. Nu consum grasimi dar totusi depun straight face

| akta a răspuns (pentru buzeduulci):

Consulta un medic.

| buzeduulci a răspuns (pentru akta):

Nu vreau consult de medic. ma gandeam la diete spontane. nu retete oh go on

| daddy_3868 a răspuns:

Fa sport alearga in fiecare zi si o sa slabesti si in plus e si sanatos. bafta