| Nam3less a întrebat:

Aș dori și eu să știu ce părere aveți despre tehnica numită "CONTINENTA SEXUALĂ", este periculoasă iar dacă nu vreau să știu și eu cum sa o folosesc! Mulțumesc anticipat! Ofer mare fundiță happy

2 răspunsuri:
| Jonas94 a răspuns:

Salut,
Sunt tone de cărți pe net despre oprirea ejaculării, just google it.

| BryBard a răspuns:

S.F. mit, in ziua de azi femeile/barbati se plang ca nu au parte de cel putin 1 orgasm, iar tu vrei orgasme multiple? Ce bine ar fi daca te-ar tine atata.Am citit despre ce se numeste "CONTINENTA SEXUALĂ", din pucntul meu de vedere imi pare o aberatie.Dar daca vrei sa incerci nu te opreste nimeni, da logic ca e periculoasa, sa intreti relatii sexuale si s-a nu exaculezi deloc, pentru a atinge orgasme multiple? Te apuca o durere de *** de te dai cu capu de pereti.Cat despre cum o folosesti, mai intai invata sa te abtii si sa nu iti dai drumu in min 1.