| dididedediu a întrebat:

Se poate face avort fara parinti in Oradea daca esti minor? Funda, urgent please.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NICI un medic din România NU va face un avort unei minore FĂRĂ acordul scris al părintelui!

Răspuns utilizator avertizat
| dididedediu explică:

Asta a fost doar o intrebarelaughing

| pursisimpluAlex a răspuns (pentru dididedediu):

A iesit pozitiv testul?:-s parca tu ai mai pus o intrebare ca si-a dat drumu pretenu in tine.

| kynet a răspuns:

Se poate... cum sa nu straight face; iti iei pozitie de sac de box si lasi pe unu sa-ti maseze abdomenu cu cateva lovituri ..BEST LOW PRICE EVER!