nony
| nony a întrebat:

Se poate opera de miopie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
nony
| nony explică:

BRO.eu am pus intrebarea pentru un prieten de al meu.Se poate sa fi postat anonim.Nu prea ste pe TPU, asa se uita la intrebarea mea happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate, a mai fost intreberaea asta aseara si s-a povestit si acolo tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nony, aha. O sa intru sa vad ce raspunsuri ai mai primit, ca si eu sint chior, am ditamai borcanele pe nas si ma intereseaza subiectul.

| adi a răspuns:

Da se poate, cu laser, iti modifica cornea, dar trebuie sa fie miopia stabila(sa nu creasca sau scada de la un an la altul) ca sa poti sa faci operatia.