| Cavani1999 a întrebat:

Se poate sa nu vorbesti corect sau stalcit din cauza emotiilor? si sa nu intelegi ce spune cineva din cauza emotiilor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da,se poate.Sunt foarte multe cazuri de genul acesta. Însă asta se poate trata în timp.

| neutrino a răspuns:

Se poate, atunci cand mai esti si depasit de situatia in care te afli.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,trac se numeste.ia taurul de coarne si nu-ti mai fie frica cand vorbesti cu cineva.ca doar nu te papa.big grin

| Ichnat a răspuns:

Se intampla dar cu putina incredere iti revii

| Rebecca123 a răspuns:

Da se poate.Cand cineva este foarte emotionat, poate avea ca un trac si ori nu mai vorbeste deloc, ori vorbeste insa balbait ori gresit.Dar este ceva normal daca nu esti obisnuit depinde in ce situatie. Oricine are emotii.