| ElenaZamfi a întrebat:

Se tot vorbeste de detoxifierea corpului, mancand alimente cu efect laxativ? Care ar fi aceste alimente?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Justmeandmysmile a răspuns:

Da nu e sanatos sa sa mananci alimente cu efect laxativ, dupa aia stai non-stop ca te c**i din cauza lor :)) da na daca tu asta vrei uite aici : http://www.tratamente-naturiste.org/mancaruri-cu-efect-laxativ/

| ell3ny a răspuns:

Detoxifierea organismului nu se face mancand alimente cu efect laxativ ci printr-un stil de viata sanatos si schimbarea obiceiurilor alimentare proaste... putem vb mai multe daca te intereseazabig grinbig grinbig grin

| madiimadu a răspuns:

Cat mai multe fructe big hug sh legume happy