| anonim_4396 a întrebat:

Simt ca am slabit si nu inteleg de ce, am facut analize acum 3 luni si au iesit ca sunt doar putin anemica si lipsa de calciu.
Sufar si de anxietate dar de mancat mananc, oare ar trebui sa fac analize din nou?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| liviustaicu a răspuns:

Trebuie consultat un doctor. Eu de fiecare data fac analizele la 2 centre diferite in aceeasi zi. O sa fii surprinsa ce diferente sunt.

| Annnonimm a răspuns (pentru liviustaicu):

Mersi, intr-adevar in ultimul timp am tot umblat pe la doctori si fiecare mi-au dat cate un diagnostic diferit si o tona de pastile.