| teo530 a întrebat:

Simt de mult timp 1-2-3 ani cred un miros ciudat si urat cam peste tot: acasa, in pat, pe perna, pe afara, la banca, in maxi, la scoala. Cam peste tot s-a intamplat sa il simt. Miroase ca un caine ud si burete ud si a batran dar nu imi dau seama ce ar putea fi mirosul asta. Are cineva habar?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai mucegai in casa datorita umiditatii si se imprima mirosul peste tot(pat, haine perne etc).

| Speranta12 a răspuns:

Stai cu batrani sau cu caini in casa? Poate de aia.

Alta cauza? Poate iti miroase gura, transpiratia sau ghiozdanul.