| Alina_5575 a întrebat:

Simt o intepatura destul de grea in zona inimi cand respir. Oare de ce? Cam de vinerea trecuta e asa, de la ce poate fi asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mymed a răspuns:

Http://www.mymed.ro/durere-piept-toracica-anterioara.html
Poate fi o nevralgie intercostala sau o durere pleuritica daca se agraveaza la respiratie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate veni de la stres, oboseala, dar mai bine consulti un medic ca sa elimini variantele mai grave

| Clauditza33 a răspuns:

Cel mai bine este sa mergi la medicul de familie sau direct la spital.nu sta cu durerea ca se poate agrava si nu e bine pentru tine! nu prea stiu ce sa iti spun doar sa ii spui mamei tale sau sa te duci tu la medic. poate fii de la caile respiratorii sa iti afecteze inima. mie imi afecteaza inima sistemul nervos! ai grija si fa ce iti spun:*