| GulDan a întrebat:

Simt senzatia ca innebunesc, am simtit presiune in cap, si urechile mi s-au infundat si + amorteala maini si fata.

E doar in capu meu? sau am anxietate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| nedeea86 a răspuns:

Daca persista mai mult timp, du-te la doctor. happy

| Bellee a răspuns:

Eu ceva de genu am simtit cind era cit pe ce sa lesin.
Daca sincer nu e a bine ai cv probleme daca s-a intamplat de mai multe ori adreseazate la medicul de familie si o sa te trimita in directia necesara daca e ceva serios.