| anonim_4396 a întrebat:

sotul meu are hepatita virus b cit la suta e posibil sa am si eu.multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Foarte probabil. Testeaza-te neaparat. In ceea ce priveste procentele, in functie de timpul scurs de la infectarea sotului tau, intre 20 si 99%.

2 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

ar trebui sa consulti un medic si sa faci cateva analize.este posibil sa ai si tu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Recomand sotului dvs sa urmeze tratamentul alopat dat de medic, in plus sa faca masaj reflexogen. Ficatul se va curata de toxine si isi va relua functionarea corecta. Mentionez ca este un tratament de durata. In plus sa bea suc de sfecla rosie, un pahar pe zi, vara sa manance salata de papadie. De asemenea sa ia 30picaturi de tinctura de papadie in 100 ml apa x 3/zi(inainte de asa).