| Popescu_Simina_1966 a întrebat:

Spirulina ajuta la îngrășat daca este luată imediat după masă? Sa raspunda doar cei ce stiu va rog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Spirulina ajută la buna funcționare a organismului, astfel ajută dacă te hrănești în mod coresounzător.

| Fabyana307 a răspuns:

Din câte știu eu spirulina nu ajută la luarea in greutate (eu am folosit si nu am luat deloc in greutate), sunt vitamine specifice pentru asta.