| bibiiiy a întrebat:

Spirulina este buna pentru a te ingrasa? A luat cineva? In cat timp s-a ingrasat? Am 13 ani, pot sa iau? Fundaaaaaa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Chiar nu cred ca e bine sa iei pastile la 13 ani. Daca vrei neaparat, sugerez sa ceri sfatul medicului de familie.

| MarioTGK a răspuns:

Eu am 14 ani iau spirulina m-am ingasat 5 kg in cam 3 luni. Poti lua si tu happy

| Nesquick a răspuns:

Nu lua spirulina sa te ingrasi. poti manca mai mult! Dar eu zic sa nu iei pastile, poti da de la o extrema in alta (de la slab la obez). Deci nu iti recomand

| bibiiiy explică (pentru Nesquick):

Mananc cate 5-6 mese pe zi si nu ma ingrashappy Ard foarte repede caloriile si este o maree lupta pentru ingrasarelaughing)