| Katherineeeeeeee a întrebat:

Buna happy
De astazi am inceput sa iau Spirulina de 1000 mg... dupa masa [ cate 1 pe zi ]

cam in cat timp ma voi ingrasa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| IlegalSmile a răspuns:

Eu te sfătuiesc să mănânci, nu să iei pastile.
Eu la 15 ani am 40 de kg, mănânc chiar mult şi nu mă îngraş şi chiar nu regret, dacă voi lua pastile poate voi ajunge obeză!, deoarece pastilele nu ştiu ce "reacţie " vor avea, poţi să ajungi. x_X. happy.

| Cosmin86 a răspuns (pentru IlegalSmile):

De cand spirulina e o "pastila"? E un supliment alimentar

| DNSK a răspuns:

Una din noi e dezinformata. Eu stiu ca un consum indelungat de spirulina duce la scaderea in greutate. Spirulina e o alga bogata in substante nutritive, nu o cutie cu ciocolata

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Daca vrei sa te ingrasi mananca, daca mananaci nu te ingrasi, asa e metabolismul tau? daca e asa, atunci dupa ceva timp te vei ingrasa in urma luarii acelor vitamine.