| FuckTheRules a întrebat:

Spuneti-mi si mie cel mai eficient remediu impotriva caderii parului si impotriva matretii?! As vrea niste leacuri babesti...am auzit ca astea ar da roade...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai aici detalii: http://www.i-medic.ro/......ana-oricui

4 răspunsuri:
| tyana a răspuns:

Remediile "babesti"la mine nu au dat roade niciodata. Te sfatuiesc insa pentru caderea parului sa folosesti Revalid fiole cu care sa iti masezi parul la radacina. E putin mai scump dar in maxim o saptamana se vad rezultatele care sunt insa de durata.

| Lucaci a răspuns:

Pai eu folosesc Clear nu leacuri babesti

| PussicatDolls a răspuns:

Babesti?
Ok.Sa`ti intrebi bunicii daca au la tara sau cunostinte de ale tale frunze de blusture. Dupa ce il culegi le fierbi in apa calda-calda si o sa ramana in respectiva cratita un lichid verde. Dupac ce s`a fiert scoti frunzele de acolo si pastrezi lichidu`. Il pui intr-un lighian si te speli pe cap cu sampon si te clatesti cu respectiva apa ca si cand ar fi o apa naturala(de la robinet)
Sper ca am ajutat!
Pa`Pa si Bafta!