| marriutza a întrebat:

Ce Pot face impotriva caderii parului sa impotriva matretii? Mentionez ca am 12 ani. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Brigitta a răspuns:

Daca ai probleme mai grave cu scalpul atunci du-te la un dermatolog.
Altfel foloseste un sampon bun (nizoral, clear, vichy-are actiune dubla antimatreata si impotriva caderii parului) si poti folosi si o lotiune pentru a te trata (gen Elmiplant-lotiune forte impotriva matretii si caderii parului-9 ron).

| Cretzule a răspuns:

Sa te speli pe cap!

| MaRRiaN a răspuns:

Foloseste CLEAR. Nu o sa mai ai probleme cu matreata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-i pui parasuta, iti dai seama daca vine un fir de par si se loveste de asfalt laughing rolling on the floor

| Popescu Olivia a răspuns:

SuperGlue, eu pe asta il folosesc.