| 11vladutz90 a întrebat:

Spuneti-mi si mie diete sau metode de slabit, dar care sa dea roade intr-o luna macar 2 kg...big grin...mersi, dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| myhay144 a răspuns:

Pai in primul rand iti trebuie sport si miscare cat mai multa, dupa o dieta echilibrata, paine 3 feli, nu mananci prajit, sau gras doar fiert si pe gratar, cat mai multe legume, salate, fructe, miscare iti tr cam 1-2 ore pe zi, alergat, bicicleta, sala chiar si mers mult pe jos si vei slabi cu siguranta, si sa cumperi si niste vitamax si niste multivitamine ca sa iti ajute corpu sa reziste la dieta si efort, succes

12 răspunsuri:
| campanario a răspuns:

Salutare. _O metoda care da roade e foamea. Cu ea sigur dai jos. Insa nu te sfatuiesc sa o faci pentru ca nu vad de ce.-Bea apa si mananca mancare slaba in carbohidrati, fa miscare timp de o ora, si cam atat. Succes

| EUSIATIT a răspuns:

Ia pastile [ecofit] finctioneaza

| BlueEyes a răspuns:

Pai, nu mai manca dupa 6 seara orice ar fiwinking. Micul dejun e cel mai imporant, atunci ai voie sa mananci mai mult, pentru ca pe parcursul zilei vei pierde caloriile.Bea multa apa, fa sport macar 30 minute pe zi. Poti sa alergi, sa inoti, sau sa faci exercitii pentru abdomen, brate, picioare.Mananca fruncte si legume de care vrei tu...si ai grija sa nu mananci prea multa sare, prea multe grasimi, ok? Incearca sa nu depasesti 1500 kcal pe zi.Intr-o luna vei slabi mai mult ca sigurwinking. Succes.

| dichi a răspuns:

Incearca siteul www.cura-de-slabire.net pentru sfaturi si diverse cure de slabire. Vei slabi usor daca iti alegi de acolo o dieta si o urmezi pana la capat. Succes

| CraZyKid`SiSi a răspuns:

Intro zi mananca NUMAI fruncte, intr-o zi NUMAI legume, iar in alta numai paste fierte, si tot asa

| cornel a răspuns:

Mananca supe multe

| sallysirop a răspuns:

Nu iti trebuie o dieta sa slabesti 2 kg intr-o luna... ce trebuie sa faci e sa renunti la paine si lucruri grase, chiar si la dulciuri si intr-o luna vei slabi mai mult de 2 kg. tongue trebuie sa ai vointa tongue.

| hackey a răspuns:

Poti sa mananci cata "salatica" si fara "painica" cat vrei nu o dai jos!
Sport + infometare(adica sa nu mananci pana esti plin)

| Little Kid [:x] a răspuns:

In nici un caz sa nu incerci diete cu pastile de slabit. Sunt multe alte metode. De exemplu poti incerca dieta pe baza de ceaiuri naturale ( ceai verde, ceai de soc sau de urzica). Cu ceaiul de urzica pierzi pana la 4 kg pe luna (asta presupune sa bei in fiecare zi cam 1litru de ceai big grin). Sau sa stii ca poti slabi mancand la ore fixe. Sper sa iti fie de folos.
Mult succes.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma mananca numai morcovi si bea apa platathumbs up

| masterblaster a răspuns:

Urca pe Golgota fugind! Garantat 4kg cand ajungi in varf!
(Fa sportbig grin)

| vasile911 a răspuns:

Eu am folosit o dieta cu Ultra-Slim, gasita pe sit-ul http://men.ultra-slim.ro/grasime-pe-abdomen. Pot spune ca sunt foarte multumit, avand in vedere ca inainte am folosit si alte produse, dar care nu au dat rezultate.