| impossible a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste medicamente pentru cosuri si herpesuri.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Anddrea a răspuns:

Pentru cosuri Zinedine parca se numeste si e bun, dar totusi e bine sa iei la recomandarea unui medic. Pentru herpesuri nu stiu.

| quintron a răspuns:

Ai gresit site-ul! nu cred ca ai sa gasesti aici Medici de Familie! incearca la farmacie sau la un medic

| BeHappyForMe a răspuns:

Pentru herpes vitamina C si B12 si plasturi herpesstop acyclovin,, sau natural tamponezi cu cafea sau alcool, pentru acnee sapun de sulf se gaseste la farmacie e ieftin si foarte bun, camprese cu galbenele, masca cu tarata pui pur si simplu apa cu tarata pane se obtine o mansca si o ti cateva minute pe fata dupa care clatesti, sau medicament zynerit dar asta se ia de la doctora dermatolog poti sa iei si de la farmacie dar mai bine te duci la domna dotcot dermatolog si te va ajuta si pentru hepes tot la ea poti sa apelezi.

| membrugirl2010 a răspuns:

Cel mai bun tratament pe care l-am folosit pentru cosuri si herpesuri a fost TINCTURA de PROPOLIS. E in jur de 10 lei si o gasesti la plafar.
Doar te tamponezi pe cos/herpes, si dupa icepe sa se usuce si sa dispara.
Fundabig grin?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa te dai cu propolis pentru cosuri...la herpes nu stiu.

| newperson4him a răspuns:

Crema Nidoflor este buna si pentru cosi si pentru herpes, de obicei o folosesc doar pentru herpes cand imi apare, si trece cu ea, dar scrie pe prospect ca e si pentru acnee. Eu folosesc pentru acnee Zineryt, si e bun. Btw Nidoflor costa cam 10 lei, daca vrei sa incerci. Bafta.:*

| ana_8023 a răspuns:

Pentru cosuri anticonceptionalele iti dispar cosurile 100%... dar ai grija cu ele...eu maine ma duc la medic sa vad daca le pot lua daca imi aduc ceva modificari la corp.