| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi va rog o serie de remedii, pastile naturiste sau nu care ma pot ajuta sa scap de fumat.
Nu doresc sa isi dea cu parerea persoanele care nu au avut a face cu acest viciu.
Am incercat cu "vointa" si nu merge, m-am reapucat dupa 2 ani de zile si fumez non-stop sa zic asa.
M-ar interesa cum se numesc niste pastile din plante sau din farmacie care sa ma faca sa renunt la fumat.
De aceea doresc raspuns de la persoane care au incercat.
Cu nicorette guma de mestecat am incercat si ma irita pe gat fara niciun efect, cu plasturi am incercat iar niciun efect...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca gasesti pastile despre care e spus ca iti rezolva problema asta sunt tepe...

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

E clar nu o sa ma mai pot lasa niciodata happy

| CuriousStuff a răspuns:

Asa cum ai renuntat aia 2 ani fara nici-o pastila poti sa o faci din nou... Raspunsul e in fata ta si tu te uiti in lateral...

Răspuns utilizator avertizat