| anonim_4396 a întrebat:

Ssalut TPU! am 14 ani ( fac15 in decembrie) si am inltimea de 1.72 cm. oare o sa mai cresc si anul acesta cativa cm sau la 16 ani tinand cont ca fac 15 anul acesta? mi-am facut analize la cartilajesi doctoru mi-a spus ca mai am de crescut destul. ( stiu ca pare cam tmpita ideea dar sunt preocupat de chestia cu inaltimea) tata e destul de inalt.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| XxFlorin22xX a răspuns:

Salut! Eu personal cred ca mai poti creste tinand cont de varsta pe care o ai si ca unii oameni au ajuns la 2m si jumatate.