| ioneldan a întrebat:

am 14 ani in decembrie implinesc 15 si am inaltimea de 1.73 cm. Dn luna iunie pana acum in luna august am crescut doar 1 cm. tata are 1.81 cm mama 1.55 cm. oare o sa mai cresc macar pana la 1.78?

2 răspunsuri:
| jhonsmyth a răspuns:

Pai ai14 ani si deja ai1, 73 e foarte bine, in schimb nu ai specificat cate kg aihappy
sa auzim de bine

| danikee a răspuns:

Inca nu ai 15 ani si tu vrei sa-l ajungi pe tatal tau? Baietii in general se maturizeaza complet doar la 21 de ani, deci mai ai timp sa cresti happy