| ioneldan a întrebat:

Asistenta nea masurat la scoalla si mi mi-a iesit inaltimea de 1.71 cm si implinesc 15 ani in decembrie. oare nea masurat pentru inaltimea de 14 ani sau de 15 ani. oare o sa mia cresc anul asta sau nu pna la 16 ani? stiu ca intrebare pare chiar ciudata, dar sunt complexat de chestia cu inaltimea. funda celui mai bun raspuns!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Si eu sunt inalt. Prin primul an de liceu aveam 1, 89 (abia implinisem 16 ani) N-am fost complexat de inaltimea mea ci m-am bucurat de avantajul ca nici cei mai mari nu aveau curajul sa se lege de mine. Am facut handbal si mi-am dezvoltat agilitatile. Apoi am mers in armata si mi-a prins bine. Singura problema (singurul complex) ce ar trebui sa ti-o faci este ca stai cam rau cu gramatica. Incearca sa inveti ceva cat nu-i tarziu. Mai citeste si ia-o de la clasa a V-a. Vei intelege mai usor anumite lucruri, acum.