| UnbornMVs a întrebat:

Stie cineva cam cat ar costa o sedinta de chemoembolizare hepatica? Si unde se poate face asa ceva la noi in tara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| PrettyMe a răspuns:

La Spitalul Clinic de Urgenţă „Floreasca" şi la Centrul Medical „Hemodinamic", din cadrul Centrului de Diagnostic şi Tratament „Victor Babeş" din Bucureşti. La acest ultim centru, costurile unei astfel de intervenţii variază între 2. 500 şi 5. 400 de lei.

1 răspuns:
soothe
| soothe a răspuns:

La spitalul de urgenta Bucuresti